Виберіть свою мову

Декларація про конфлікт інтересів при публікації

Ми слідуємо правилам, затвердженим Міжнародним комітетом редакторів медичних журналів (ICMJE). (Єдині вимоги до рукописів, що подаються до біомедичних журналів).

"Довіра громадськості до процесу рецензування та достовірності опублікованих статей частково залежить від того, наскільки добре враховується конфлікт інтересів в процесі запису, рецензування та редакційного прийняття рішень. Конфлікт інтересів виникає, коли автор (чи автори установа), рецензент або редактор має фінансові або особисті відносини , які неадекватно впливають (порушують) його або її дії (такі відносини також відомі як подвійні зобов'язання, інтереси або права, що конкурують). Ці відносини змінюються від незначного до великого потенціалу, впливаючи на рішення. При цьому не всі відносини представляють справжній конфлікт інтересів. Потенціал для конфлікту інтересів може існувати незалежно від того, чи вірить індивідуум чи ні в те, що відносини впливають на його наукове судження. Фінансові відносини (наприклад, зайнятість, консультативні послуги, володіння акціями, гонорари, сплачені показання експерта) є найбільш легко ідентифікованими конфліктами інтересів і, швидше за все, можуть підірвати довіру до журналу, авторам, і до самої науки. Проте конфлікти, можуть виникати з інших причин, наприклад, особисті відносини, академічна конкуренція та інтелектуальні пристрасті ".

Biotechnologia Acta вимагає, щоб усі автори повідомляли про будь-які фінансові конфлікти інтересів, які могли б вплинути на результати або інтерпретацію рукопису. Автори повинні повідомити про такий конфлікт в супровідному листі до редакції і в розділі визнанням самого рукопису. Відповідному автору буде запропоновано підписати форму від імені всіх авторів щодо потенційних конфліктів інтересів на момент прийняття. Ця політика застосовується до всіх представлених дослідних рукописів і оглядових матеріалів. Приклади такої заяви: АВТОР є співробітником і акціонером компанії; АВТОР є засновником компанії і членом його науково-консультативної ради; Ця робота була частково підтримана грантом від компанії.