Оберіть свою мову

Декларація про інформовану згоду

Ми дотримуємося правил, затверджених Міжнародним комітетом редакторів медичних журналів (ICMJE). (Єдині вимоги до рукописів, що подаються до біомедичних журналів).

«Пацієнти мають право на конфіденційність, яке не можна порушувати без інформованої згоди. Ідентифікаційна інформація, включаючи імена пацієнтів, ініціали або номери лікарень, не повинна публікуватися в письмових описах, фотографіях і родоводах, якщо ця інформація не є важливою для наукових цілей. і пацієнт (або батьки чи опікуни) дають письмову інформовану згоду на публікацію. Інформована згода для цієї мети вимагає, щоби пацієнту, якого можна ідентифікувати, було показано рукопис для публікації. Автори повинні ідентифікувати осіб, які надають допомогу в написанні, і розкрити джерело фінансування для цієї допомоги. Ідентифікаційні деталі слід опустити, якщо вони не є суттєвими. Однак повної анонімності важко досягти, і якщо є будь-які сумніви, слід отримати інформовану згоду. Наприклад, маскування області очей на фотографіях пацієнтів є неадекватним захистом. Якщо ідентифікаційні характеристики змінено для захисту анонімності, як, наприклад, у генетичних родоводах, автори повинні надати гарантії, що зміни не спотворюють наукового значення, і редактори повинні це зауважити. Вимога щодо інформованої згоди має бути включена до інструкцій журналу для авторів. Якщо інформована згода отримана, це має бути зазначено в опублікованій статті».

Вимоги журналу щодо незалежного аналізу даних і доступності загальнодоступних даних змінюються на момент цього перегляду, що відображає зміну поглядів на важливість доступності даних для рецензування до та після публікації. Редактори «Biotechnologia Acta» наразі вимагають проведення статистичного аналізу даних випробувань незалежним біостатистиком, перш ніж прийняти дослідження для публікації, і просять авторів повідомити, чи доступні дані дослідження третім особам для перегляду та/або використання/повторного аналізу.

Редакційні рішення ґрунтуються на актуальності рукопису для журналу та на оригінальності, якості та внеску рукопису в докази щодо важливих питань. Ці рішення не приймаються під впливом комерційних інтересів, особистих стосунків чи планів, чи висновків, які є негативними або такими, які достовірно кидають виклик загальноприйнятій мудрості. Крім того, автори повинні подавати для публікації або іншим чином оприлюднювати, а редактори не повинні виключати з розгляду для публікації дослідження, результати яких не є статистично значущими або мають непереконливі результати. Такі дослідження можуть надати докази, які в поєднанні з іншими дослідженнями за допомогою мета-аналізу все ще можуть допомогти відповісти на важливі запитання, а публічний запис таких негативних або непереконливих результатів може запобігти необґрунтованому повторенню зусиль або іншим чином бути цінним для інших дослідників, які розглядають подібну роботу.