Biotechnologia Acta

...

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Архив 2008 № 1 КОНДУКТОМЕТРИЧЕСКИЙ БИОСЕНСОР НА ОСНОВЕ ТРЕХФЕРМЕНТНОЙ СИСТЕМЫ ДЛЯ ОПРЕДЕЛЕНИЯ САХАРОЗЫ А. А. Солдаткин, В. Н. Пешкова, С. В. Дзядевич, А. В. Ельская
Друк PDF

ISSN 1995-5537

Науковий журнал

БІОТЕХНОЛОГІЯ

Т. 1, №. 1, 2008


 

Ж-л «Біотехнологія» Т. 1, № 1, 2008
С. 116-122, Библиогр. 20, рус.
УДК: 577.15.543.555

КОНДУКТОМЕТРИЧНИЙ БІОСЕНСОР НА ОСНОВІ ТРИФЕРМЕНТНОЇ СИСТЕМИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ САХАРОЗИ

А. А. Солдаткин, В. Н. Пешкова, С. В. Дзядевич, А. В. Ельская

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, Київ
Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Охарактеризовано створений біосенсор для визначення сахарози, в якому складна триферментна мембрана виконує роль чутливого елемента, іммобілізованого на кондуктометричний перетворювач. Час визначення концентрації сахарози в розчині — 1–2 хв. Динамічний діапазон визначення може змінюватись залежно від буферної ємності. Так, у 5 мМ фосфатному буферному розчині він становить 2 мкМ — 5 мМ сахарози.

Досліджено залежність роботи біосенсора від рН та іонної сили розчину. Наведено дані щодо селективності сенсора та зберігання його в різних умовах. Розроблений кондуктометричний біосенсор відзначається високою операційною стабільністю та відтворюваністю сигналу і придатний для використання в реальних умовах.

Ключові слова: сахароза, глюкоза, кондуктометричний біосенсор, інвертаза, мутаротаза, глюкозооксидаза.

© Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України, 2008
 

Додаткове меню

Пошук по сайту

Навігація на сайті

Home Архив 2008 № 1 КОНДУКТОМЕТРИЧЕСКИЙ БИОСЕНСОР НА ОСНОВЕ ТРЕХФЕРМЕНТНОЙ СИСТЕМЫ ДЛЯ ОПРЕДЕЛЕНИЯ САХАРОЗЫ А. А. Солдаткин, В. Н. Пешкова, С. В. Дзядевич, А. В. Ельская

Запрошення до співпраці

Пані та понове!  Редакція запрошує Вас публікувати свої роботи на сторінках нашого журналу. © Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, 2008. Усі права захищені. Повний або частковий передрук матеріалів журналу тільки з письмового дозволу редакції.
E
-mail для довідок: biotech@biochem.kiev.ua